You are here

Велика Коляда у Львові

ПРОГРАМА XI Різдвяного Фестивалю “Велика Коляда”

Храм Пресвятої Євхаристії, м. Львів, пл. Музейна 3

7-31 січня 2010 р. Б.

7 січня, четвер 12.30

Вертеп дитячої групи театру Мета (м. Львів)

Режисер-постановник – Зоряна Грегорійчук

8 січня, п’ятниця 19.00

Хор “Вірую”

Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)

Керівник – Христина Бущак



Юнацький хор “До Богородиці”

Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів, Рясне-2)

Керівник – Наталія Кончак


Вертеп камерного хору “Осанна”

Храму Божої Премудрости

Святоіванівської Лаври Студійського Уставу (м. Львів)

Режисер-постановник – Володимир Бідак

Керівник – Володимир Бень

9 січня, субота 15.00

Муніципальний хор “Коралі” (м. Вишгород)

Керівник – Леся Потіцька



Дитячий хор “Надія”

Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)

Керівник – Ольга Баглай



Дитячо-юнацький хор Херувими

Храму св. Онуфрія оо. Василіян (м. Львів)

Керівник – Олег Жук

10 січня, неділя 16.00 

ГАЛА-КОНЦЕРТ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ



а також

Зведена дитяча капела бандуристів “Надія”

ДМШ№1 та ДМШ№2 (м. Чернігів)

Керівники: Людмила Велігорська та Лідія Фалалєєва

11 січня, понеділок 19.00

Зразковий вокальний ансамбль Намисто

Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича

Керівник – Марія Сергійчук

Концертмейстер – Олена Мацелюх



Дитячий вокально-хореографічний ансамбль Викрутасики

Керівник – Леся Слюсарчук

та заслужений артист України Остап Стахів

Народний камерний хор

Народного дому м. Пустомити

Керівник – Мирон Дацко

Концертмейстер – Надія Дуць

12 січня, вівторок 19.00

Зразковий дитячий хор Оберіг

БДЮТ м. Винники

Керівник – Наталія Кончак

Концертмейстер – Богдан Чериба



Молодіжний хор Аксіос

Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)

Керівник – Марта Карапінка



Хор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ

Керівник – Руслан Ляшенко

13 січня, середа 19.00

Жіночий хор Мироносиці

Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)

Керівник – Наталія Кончак

Вокально-інструментальний ансамбль "Пролісок”

(с. Жирівка, Львівська обл.)

Керівник – Наталія Роман



Чоловічий хор Благовіст

Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)

Керівник – Тарас Мельник

14 січня, четвер 19.00

Народна студентська хорова капела Ватра

ЛНУВМ та БТ ім. С. Гжицького

Керівник – Віталій Чмир

Хормейстер – Роман Юськевич



Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Софія Федина



Камерний хор Soli Deo

Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)

Керівник – Ірина Мельник

15 січня, п’ятниця 19.00 

Зразковий дитячо-юнацький хор “Радуниця” (м. Львів)

Керівник – Наталія Манько

Хормейстери: Анастасія Арбузова та Дзвенислава Манько

Концертмейстер – Христина Пристаюк



Фольклорний ансамбль “Любисток” (м. Львів)

Керівник – Оксана Мельничук



Капела бандуристів Карпати (м. Львів)

Керівник – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Мелех

16 січня, субота 15.00

Зразковий дитячий хор “Поема”

Народного дому с. Оброшино

Керівник – Галина Гадзецька

Концертмейстер – Ольга Барабах



Народний жіночий вокальний ансамбль "Журавка”

Народного дому м. Жовкви

Керівник – Дарія Купровська



Галицький камерний хор Словянка

Храму Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ (м. Львів)

Керівник – Василь Стефанович

17 січня, неділя 16.00

ГАЛА-КОНЦЕРТ

ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ АНСАМБЛІВ



а також:

Гурт Коралі (м. Львів)

Камерний хор монастиря св. Юрія (м. Червоноград)

Керівник – Марія Латій



Творчий колектив

Християнської Євангельської Церкви “Гефсиманія”

Керівник – Олена Мархева


Духовий оркестр

Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ


Керівник – Андріян Леськів

19 січня, вівторок 19.00

Зразковий театр Горличка

Львівського Будинку вчених

Керівник – Галина Равлінко



Хор “Артос”

Храму бл. Климентія Шептицького (м. Львів)

Керівник – Наталія Івашків



Ансамбль мідних духових інструментів Leo Brass Quintet

20 січня, середа 19.00

Вокальна формація “У дзеркалі” (м. Львів)

Керівник – Надія Ромах



Чоловічий секстетLa Vivo(м. Львів)

Керівники: Антон Рамський та Юрій Гадзецький


Хор "Надія"

Храму Положення Пояса Пресвятої Богородиці (м. Львів)

Керівник – Юрій Антків

21 січня, четвер 19.00

Хор Оранта

Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ (м. Львів)

Керівник – Світлана Карпович


Народна капела бандуристок Галичанка

Будинку культури працівників зв’язку ЛФ ВАТ “Укртелеком”

Керівник – Руслана Дробот

Концертмейстер – Мирослава Медвецька


Хор національної і духовної пісні “Вірли”

Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)

Керівник – Роман Борецький

22 січня, п’ятниця 19.00

Молодіжний хор “Голос серця”

Храму свв. верх. ап. Петра і Павла

(с. Стара Скварява, Львівська обл.)

Керівник – Ірина Звір


Народний художньо-просвітницький гурт

“Ретро з Левандівки” (м. Львів)

Керівник – Людмила Додевич



Народний хор “Левада” (м. Львів)

Керівник – Надія Балуцька

23 січня, субота 15.00

Хор храму св. свмч. Йосафата (м. Тернопіль)

Керівник – Наталія Буда



Дитячо-юнацький хор Agnus Dei

Храму свв. рівноап. Володимира і Ольги (м. Львів)

Керівник – Галина Стефанович



Хор “Світло тихе”

Храму свв. верх. ап. Петра і Павла оо. Василіан

(м. Дрогобич)

Керівник – Оксана Хомик

24 січня, неділя 16.00 

ГАЛА-КОНЦЕРТ ФОЛЬКЛОРНИХ КОЛЕКТИВІВ



а також:

Народна хорова капела “Боян”

(м. Бережани, Тернопільська обл.)

Керівник – Юрій Масенко

Хор храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Брюховичі)

Керівник – Володимир Ганас


Вертеп народного драматичного колективу “Оборіг”

Народного дому с. Оброшино

Керівник – Зоряна Рогожинська



Фольк-гурт Марвінóк (м. Львів)



Гурт автентичного співу “Родовід” (м. Львів)



Гурт автентичного співу “ДоСхідСонця” (м. Львів)

25 січня, понеділок 19.00

Народна хорова капела “Заграва

Львівського обласного Будинку вчителя

Керівник – Вікторія Черничко



Вокальна група Чорнобривці

Львівського мистецького центру “Веселі черевички”

Керівники: Володимир і Марія Чмир

Хормейстер – Василь Чучман



Народний хор “Нескорені

при Українській академії друкарства (м. Львів)

Керівник – Богдана-Олександра Сімович

26 січня, вівторок 19.00

Камерний оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької

Керівник – Марта Гуневич



Ансамбль бандуристів ЛССМШ ім. С. Крушельницької

Керівник – Ірина Мельник



Духовий оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької

Керівник – Іван Карпин

27 січня, середа 19.00

Народна хорова капела “Мрія”

Львівської комерційної академії

Керівник – Василь Долішний

Хормейстер – Оксана Долішна


Хор студентів

Львівського державного училища культури і мистецтв

Керівник – Руслан Ляшенко



Заслужена хорова капела України “Боян” ім. Є. Вахняка

Будинку культури працівників зв’язку ЛФ ВАТ “Укртелеком”

Керівник – Василь Чучман

Хормейстер – Адріана Чучман

Концертмейстер – Соломія Саврук

28 січня, четвер 19.00

Хор студентів

Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича

Керівник – Оксана Долішна



Жіночий хор “Дівочі мрії”

Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича

Керівник – Надія Поворозник

Концертмейстер – Олена Сеник



Хор народного ансамблю пісні і танцю "Черемош”

Львівського національного університету ім. Івана Франка

Керівник – Тетяна Когут

Хормейстер – Олена Вол чек

29 січня, п’ятниця 19.00

Фольклорний ансамбль Джерельце

Львівського обласного Будинку вчителя

Керівник – Світлана Стефан



Архикатедральний хор собору св. Юра (м. Львів)

Керівник – Надія Поворозник



Галицький камерний хор “Євшан”

Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи

Керівник – Ігор Даньковський

30 січня, субота 16.00

Патріарший хор

при Патріаршому cоборі Воскресіння Христового (м. Київ)

Керівник – Тетяна Стефанишин



Народний камерний хор Felicio

(м. Надвірна, Івано-Франківська обл.)

Керівник – Наталія Байдак


Молодіжний хор “Осанна”

Храму Христа-Царя оо. Василіян (м. Івано-Франківськ)

Керівник – Любов Терлецька

31 січня, неділя 17.00 ЗАКЛЮЧНИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ

 

 

Організатори залишають за собою право вносити зміни до програми фестивалю.

Українська